Telekom Slovenije: Neto dobit 16 posto iznad planirane

Bez autora
Feb 26 2017

Grupa Telekom Slovenije ostvarila je prošle godine 39,9 milijuna eura neto dobiti što je 16 posto iznad plana. Ostvareno je 701,7 milijuna eura prihoda, što je 4 posto manje u odnosu na 2015. godinu, no ipak iznad plana. Za investicije je Telekom namijenio 147,7 milijuna eura što je rast od 23 posto. Najviše je investirano u modernizaciju i razvoju širokopojasnih optičkih mreža te mobilnih mreža četvrte generacije.

Telekom Slovenije: Neto dobit 16 posto iznad planiraneGrupa Telekom Slovenije ostvarila je prošle godine 39,9 milijuna eura neto dobiti što je 16 posto iznad plana.

Ostvareno je 701,7 milijuna eura prihoda, što je 4 posto manje u odnosu na 2015. godinu, no ipak iznad plana. 

Za investicije je Telekom namijenio 147,7 milijuna eura što je rast od 23 posto. Najviše je investirano u modernizaciju i razvoju širokopojasnih optičkih mreža te mobilnih mreža četvrte generacije. 

Ocenite tekst
Komentari
Prikaži više 
 Prikaži manje
Ostavite komentar

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik